Etiketim: maduro

Te Fundit

Taksa sjell përçamje në qeverinë Kurti, qe çka kërkon Hoti

Zavendëskryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka reague mbas zhvillimeve të fundit lidhun me vendosjen e taksës 100 % ndaj Serbisë, dhe kërkesën për heqje...

Cakaj në këtë shtet, kërkon liberalizimin e vizave për Kosovën

Ministri i Jashtëm i Shqipnisë, Gent Cakaj, po merr pjesë në mbledhjen e ministrave të Jashtëm të Vishegradit dhe Ballkanit Perëndimor. Cakaj tha se edhe...

Çka thoshte Qerim Kelmendi (i vramë sot), për Rugovën, dhe pse simbas tij ai...

Qerim Kelmendi, ish-ushtar i UÇK's, u gjet i vramë sot në orët e para të mëngjesit në katundin Zahaq të Pejës. Kelmendi, që ishte bashkëluftar...