Etiketim: maqedonia e veriut

Te Fundit

Nuk zbatohet ligji për pimjen e duhanit (video)

Rreth 250 milionë euro duhan, kosovarët i tymosin në vit. E, sa kanë fillue temperaturat e ulëta duhanpimësit po e shkelin me të madhe Ligjin...

Gazeta NewBorn: Arkitekti i projektit të lagjes në Badovc, ka lidhje të forta me...

Ditëve të fundit asht raportue për nji projekt rreht ndërtimit të nji lagje banimi te Liqeni i Badovcit. Nji ide dhe projekt i tillë...

Thaçi: Kosova nuk ka me qenë edhe gjatë e bllokueme

Presidenti Hashim Thaçi, tha se vendi nuk ka me qenë edhe gjatë i bllokuem dhe pa institucione funksionale. Ai këto komente i bani mbas akademisë...