Etiketim: Masakra

Te Fundit

Takimi me Kurtin, qe çka paralajmëron Mustafa

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka paralajmërue se sot ka me u takue me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Derisa ka...

“Siç q*het qartë”, këshilltarja e Sali Berishës flet për gafën e karrierës: Qe pse...

Këshilltarja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli, ka dhanë nji intervistë ku ka folë edhe për konferencën e parë për shtyp. Ajo tregoi se konferencën...

Marrëveshja me VV’n, befason LDK’ja me këtë veprim?

Marrëveshja ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK's asht në prag të finalizimit. Shkrimi: Burime të lajmi.net, brenda Vetëvendosjes mësohet se tashmë Mustafa është dorëzuar përballë Kurtit dhe...