Tema: masturbimi

Humbni kilet e tepërta…tue masturbue!

Kjo femën shumë e bukur peshonte 90 kilogramë, ndërkohë që tash ajo asht 54 kilogramë (pesha ideale). Besoni apo jo, dieta e saj asht...

28-vjeçarja shokon të gjithë: Masturbohem 10 herë në ditë, nuk due...

Elysia Downings asht e mvarun nga përdorimi i lojnave seksuale dhe masturbohet deri në 10 herë në ditë. Nga mvarësia që ajo ka krijue...
Emily Sears

Çka ndodh me njerëzit që masturbojnë shpesh…(kujdes, foto +18)

Masturbimi asht nji prej gjanave ma normale në botë dhe asht e kotë që të shtiremi se nuk e bajmë. Por, egziston nji “manual udhëzimesh”...
Iryna Ivanova

5 këshilla për femnat që masturbojnë (kujdes, foto +18)

Mundet me qenë nji temë tabu, por simbas nji sondazhi të realizuem, rreth 70% e femnave masturbohen rregullisht, 50% e tyre e bajnë pa...

Nëse bani seks 21 herë në muej pshtoni nga kjo smundje...

Seksi asht nji pjesë e pashmangshme e jetës sonë. Seksi ndihmon për të luftue stresin dhe rrit mirëqënien. Por, përtej kënaqësisë dhe efekteve mbi vetvlerësimin...

A e dini sa shpesh masturbojnë femnat? Përgjigja ka me ju...

Sa janë çikat dhe gratë që e pranojnë publikisht se masturbohen? Me siguri ma pak se mashkujt, të cilët nuk e vrasin mendjen ta...

Pa marre, 5 këshilla për femnat që masturbojnë (kujdes, foto +18)

Mundet me qenë nji temë tabu, por simbas nji sondazhi të realizuem, rreth 70% e femnave masturbohen rregullisht, 50% e tyre e bajnë pa...

Çika, qe çka duheni me dijtë për mashkujt që masturbojnë (kujdes,...

E largon stresin, ju ndihmon me flejt ma mirë, jau rritë vetëbesimin, etj. Jo, s’po flasim për përfitimet e peshëngritjes apo efektet anësore të...

Në këtë universitet në Gjermani çikat mësojnë qysh me masturbue (kujdes,...

Vendimi i nji grupi studentësh për të organizue nji kurs për të mësue femnat si të masturbohen në Universitetin e Bielefeldit në Gjermani, ka...

Kurs për masturbimin femnor: Universiteti në qendër të kritikave (kujdes, foto...

Në universitet mundesh me shkue me i mësue shumë gjana. Por, nuk do e besoni se çka po ndodh në nji universitet në Gjermani. Universiteti në...