Etiketim: may

Te Fundit

“Siç q*het qartë”, këshilltarja e Sali Berishës flet për gafën e karrierës: Qe pse...

Këshilltarja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli, ka dhanë nji intervistë ku ka folë edhe për konferencën e parë për shtyp. Ajo tregoi se konferencën...

Takimi me Kurtin, qe çka paralajmëron Mustafa

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka paralajmërue se sot ka me u takue me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Derisa ka...

Përfundon takimi për hekurudhat midis Kosovës dhe Serbisë

Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë u takuen të Hanën në Ambasadën e Shteteve të Bashkueme në Berlin me ambasadorin Richard Grenell, i dërguem i...