Etiketim: merkel

Te Fundit

PDK e vitit 2020!

      Bahri Bivolaku Zgjedhjet lokale po afrohen dhe obligimet gjithsesi rriten dhe Kosova e vitit 2020 vërtetë pret që partia dikur lidere në Kosovë të ofroj...

Modelja shqiptare që pozon cullak zbulon “sekretin” nga jeta private (foto)

Prej vitesh Iva Aliko asht përfolë për jetën private dhe lidhjen e saj me nji ish deputet, emnin e të cilit nuk e zbuloi. Pak...

Dita e fundit e afatit të LDK’s, mësohet se a ka me pasë sot...

Sot pritej me qenë dita e fundit ku kishte me u kuptue që LDK e VV me vendosë përfundimisht se a ka me pasë...