Etiketim: merkel

Te Fundit

Zbardhet fjalori i ulët i Kurtit ndaj Mustafës: E quente “ma kriminel” se vrasësit...

Në nji video që po qarkullon në rrjetet sociale, z.Albin Kurti, mandatar për formimin e Qeverisë së ardhshme të Republikës së Kosovës ndigjohet tue...

Dita e fundit e afatit të LDK’s, mësohet se a ka me pasë sot...

Sot pritej me qenë dita e fundit ku kishte me u kuptue që LDK e VV me vendosë përfundimisht se a ka me pasë...

PDK e vitit 2020!

      Bahri Bivolaku Zgjedhjet lokale po afrohen dhe obligimet gjithsesi rriten dhe Kosova e vitit 2020 vërtetë pret që partia dikur lidere në Kosovë të ofroj...