Etiketim: mesazhet

Te Fundit

Çfarë rreziqesh e presin ekonominë botnore në 2020?

Nga Anatole Kaletsky, “Project Syndicate” * “Gara” tradicionale mes ekonomistëve në çdo fillim janari, se kush parashikon më saktë ecurinë e ekonomisë globale, duket se...

Policia ruse i shpijunon aktivistat opozitarë edhe me kamera te mshefta nëpër dhoma të...

Oficerët e policisë ruse e kanë filmue msheft aktivisten e opozitës mbrenda dhomës së gjumit, me muej para se ajo kapet dhe akuzohet simbas...

Osmani thotë se ka vullnet për marrëveshje, por kritikon Kurtin për diçka

Nënkryetarja e LDK's, Vjosa Osmani, ka thanë se ka vullnet për marrëveshje me VV'n dhe tash mbas nominimit të Kurti këto dy javë duhet...