Tema: mesazhi

Qe çka ishte shkrue në mesazhin e parë të dërguem me...

Teknologjia avancon me hapa të shpejtë dhe sa hap e mbyll sytë, përballemi me risi që ndoshta edhe nuk kishte me na shkue mendja....

Ky asht mesazhi i paqes nga Papa Francesco për vitin 2019

Mesazhi i Atit të Shejt, Papa Francessco për kremtimin e Ditës së 52't Botnore të Paqes, 1 Kallnor 2019. “Paqja me këtë shtëpi!” Duke i...

Gati Haradinaj: Ky asht mesazhi i tij para votimit historik

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj sot asht mbledh me gjithë stafin e tij në kabinet, tue u ba gati për seancën plenare të Kuvendit...

Vucic: Kosova problem i madh, kam nji mesazh për botën

Presidenti serb Aleksandar Vucic tha sot në Trstenik se qëllimi i Prishtinës për me formue nji ushtri asht i papajtueshëm me ligjin dhe me...

Pamela vjen me nji mesazh te fortë me nji foto +18

Pamella Anderson ka ba nji foto shumë të nxetë, tue fitue kështu mija ndjekës, për me dhanë nji mesazh kundër rrenës. Aktorja asht shfaq me...

Lorik Cana vjen me mesazh për librin, por shihni se çka...

Lorik Cana ish-kapiteni i Kombetares i asht bashkue nismes #TakohemiPerNjeLiber dhe me nji mesazhi fton krejt shqiptarët me u ba pjesë e saj. Kryeministri Rama, ka postue...

Ky asht mesazhi interesant i Delawie’s për liderët e vendit!

Ambasadori në largim i Shteteve të Bashkueme të Amerikës, Greg Delawie, në njanin ndër fjalimet e fundit në këtë pozitë, porositi liderët dhe qytetarët...

Blici serb: Senatori amerikan ka me çue në Beograd mesazhin e...

Të Hanën dhe të Martën Senatori amerikan, Ron Johnson ka me qëndrue në Serbi ku pritet me i përcjellë mesazhet e Presidentit amerikan, Donald...

Festa e Bajramit me mesazhe për mbrotjen e grave, po vazhdon...

Festa e Kurban Bajramit po përçon mesazhe që mos me u diskriminue grueja kosovare dhe mos me u përdorë dhunë ndaj saj. Dhuna ndaj grues...

Haradinaj në BIK: Ky asht mesazhi i tij për festën e...

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, i shoqnuem nga anëtarët e kabinetit qeveritar dhe bashkëpunëtorë të tjerë, se ka vizitue Bashkësinë Islame të Kosovës, për...