Tema: mësuesja

Mësuesja ndan nxanësit simbas ngjyrës, pezullohet mbasi fotot u banë virale...

Nji mësuese në Afrikën e Jugut asht pezullue për shkak të nji fotografie që u ba virale, ku nxanësit duket se janë nda simbas...

Mësuesja ma e”nxehtë” në botë?! – Arsye mos me ikë asnjiherë...

Oksana Neveselaya asht nji mesuese 20 vjecare nga Belarusia. Ne shumicen e mediave nderkombetare thuhet njizani se kjo asht mesuesja ma seksi ne bote, transmeton...

Video po e then rrjetin: Askush nuk ndjek mësimin, por të...

Po e then rrjetin nji video e postueme në YouTube. Në të shfaqet mësuesja seksi, e cila fshin drrasën, pa e kuptue se po filmohet...

Fiton 1 milion dollarë, kjo asht historia e mësueses ma të...

Nji britanike asht fituesja e çmimit të radhës si mësuesja ma e mirë në botë. Mësuesja nga Londra ka fitue plot 1 milion dollarë. Ajo jep...
auto_ilmije_shaban_jashari_mesuesi_i_vitit1520412109

Kjo asht mësuesja e vitit!

Ilmije Dumani nga Komuna e Prishtinës asht shpërbly me çmimin tradicional “Shaban Jashari” për mësuesin ma të mirë të vitit. Ministri i Arsimit, Shkencës dhe...

Shkoi për kurs privat, mësuesja kapet tue ba seks me adoleshentin...

Ishte e besuemja e familjes së nji manjati të naftës në Rusi, por u kap tue kryer marrëdhanie seksuale me djalin e tyne 15...

Kjo mësuese ju mëson qysh me i ra…pianos (foto +18)

Masa 10, rrumbullakësia 137 centimetra, pesha 11 kg – tre operacione dhe 75 mijë sterlina të shpenzueme për me realizue andrrën e saj: të...

Kur mësuesja shkon pa të mbrendshme në klasë, shihni çka bajnë...

Nji kamerë e msheftë asht realizue në nji klasë, ku nji “mësuese” ka shkue pa të mbrendshme dhe me nji fustan të kuq me...

A asht kjo mësuesja ma seksi që keni pa najherë? (foto...

Oksana Neveselaya asht nji mesuese nga Belarusia. Në shumicen e mediave nderkombetare thuhet njizani se kjo asht mesuesja ma seksi ne bote, shkruen Rrokum.TV Ajo ka...

Shokante: Drejtoresha dhe mësuesja rrehen mes vete para nxanësve (video)

Disa pamje shokante kanë ndodhë në nji shkollë në regjionin indian të quejtun Punjab. Aty para nxanësve u rrehën me grushte mësuesja dhe drejtoresha...