Etiketim: meta

Te Fundit

Vucic në Davos: Unë fola për dialogun dhe taksën, ndërsa qe për çka foli...

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vucic, po merr pjesë në Forumin Botnor Ekonomik në Davos, ku asht pjesëmarrës edhe Presidenti i vendit, Hashim Thaçi. Këtu Vucic...

Policia e Kosovës arreston 23 persona

23 persona janë arrestue nga Policia e Kosovës në 24 orëshin e fundit. 15 prej tyne janë në mbajtje, kurse katër të tjerë në vuejte...

Qe çka shkruen Albin Kurti për Ibrahim Rugovën – Publikon edhe diçka nga ai

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka përkujtue presidentin e ndjerë, Ibrahim Rugova, në 14-vjetorin e vdekjes. Postimi i plotë i Kurtit pa ndërhymje: Në përvjetorin...