Etiketim: mikhail

Te Fundit

Emnohet shefi i ri i EULEX në Kosovë

Diplomati suedez, Lars-Gunnar Wigemark, emnohet shef i Misionit të Bashkimit Europian për Sundimin e Ligjit në Kosovë, me nji mandat që zgjat deri me...

Ismaili: PDK mbetet adresa ma e sigurtë për qytetarët dhe shtetin

Uran Ismaili asht emnue Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Demokratike të Kosovës, e cila ka zgjedhë kryesinë e re të partisë. Ky asht postimi i...

Kurti i thotë do fjalë për takimin 5 minutësh me Grenell

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti, ka thanë se me Richard Grenell kanë diskutue për ekonominë dhe mundësinë e hapjes së vendeve të reja të...