Etiketim: mimoza

Te Fundit

Çka i thane ambasadores amerikane ne Tirane, Grenell dhe Reeker

SHBA po ban angazhime te shtueme ne drejtim te gjetjes se nji solucioni final mes Kosoves dhe Serbise. Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim,...

Arta Nitaj dhe Dubai, aty ku bukuria ka çmim! (foto)

Modelet shqiptare ka nji kohe qe e kane zbulu Dubain dhe jetën super luksoze qe bahet ne kete qytet arab. Në mesin e tyne asht...

Vrazhdesia e sauditeve: E burgosin rapper’en se e permend Meken (video+foto)

Zyrtaret saudite kane urdhnue burgosjen e artistes Ayasel Slay per shkak te kanges se saj “Bint Mecca,” ose “Çika prej Meke”, sepse zyrtaret e...