Etiketim: mjeket

Te Fundit

Thaçi: Kosova nuk ka me qenë edhe gjatë e bllokueme

Presidenti Hashim Thaçi, tha se vendi nuk ka me qenë edhe gjatë i bllokuem dhe pa institucione funksionale. Ai këto komente i bani mbas akademisë...

A mundet LDK’ja me marrë mandatarin? Qe çka thotë presidenti Thaçi

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka komentuar stagminin e dy partive që po pretendojnë ta formojnë qeverinë e re. I pyetun nga Indeksonline se në...

Vetvendosja i kthehet temes “Thaçi fajtor”: Ai po e dirigjon LDK!

Deputeti nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, në T7, tha se Presidenti Hashim Thaçi s’ka me lejue me ndodhë koalicioni në mes Lëvizjes...