Etiketim: Mogherini

Te Fundit

Edhe dy raste me Coronavirus në Kosovë, shkon në 90 numri i të prekunve

Njoftimi i plotë: DY RASTE ME COVID-19! Sot me 28.03.2020 në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar (38) mostra të marra...

Demi Rose deshet për ditëlindje, ja çon gishtin Coronavirus’it (foto)

Supermodelja seksi britanike, Demi Rose, ditën e sotme festoon 25 vjetorin e saj dhe ka vendosë me ba nji dedikim shumë të vecantë për...

Haradinaj: Kryeministri i shkarkuem vazhdon me shkarkime, kjo asht ftyra e vërtetë e kësaj...

Kryetari i AAK's, Ramush Haradinaj, ka reague mbas shkarkimit të bordit të SHSKUK nga qeveria në largim. Lexoni postimin e plotë të Haradinajt: Kryeministri i shkarkuar...