Etiketim: nafta

Te Fundit

Ministria e Rozeta Hajdarit ndan 27 mijë euro për furnizim me 60 llaptopë e...

Ministria e Ekonomisë, Punës, Tregtisë, Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Investimeve Strategjike në krye me Rozeta Hajdarin, po planifikon me i shpenzue rreth 27 mijë euro...

Tërmet me magnitudë 5.6 gjatë intervistës live, shihni qysh reagon kryeministrja (video)

Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacinda Ardern, ishte tue u intervistue drejtpërdrejt në TV këtë mëngjes, kur vendi u godit nga nji tërmet.Tërmeti me...

“I dul n’shesh”: Partnerja e Ronaldos zbulon pa dashtje zonën intime (foto)

Georgina Rodriguez ka dhezë rrjetin me nji foto të publikueme së fundmi. Partnerja e yllit portugez, Cristiano Ronaldo, asht shfaqë në nji foto familjare...