Tema: nata

Studentët e kalojnë natën në te ftoftë para kryeministrisë në Shqipni...

Nji grup studentësh kanë qëndrue gjatë gjithë natës përpara Kryeministrisë për me protestue ndaj Qeverisë për zgjidhjen e 8 kërkesave që studentët kanë ba. Grupi...

Qyteti i SHBA, ku dielli “zhduket” për 65 ditë!

Nis nata polare në Utqiagvik. Ky asht qyteti ma verior i SHBA, ndodhet në Alaskë dhe për 65 ditë nuk ka me pa ma diellin....

I njomë apo i thatë? Qe qysh e zbutni kollin gjatë...

Kolli asht nji instrument i dobishëm për pastrimin e mushknive nga substancat irrituese dhe sekrecionet e tepërta. Ai mundet me i largue bakteriet dhe me...

Kjo ju ndihmon me ba seks tanë natën! (kujdes, foto +18)

Tash, simbas shkencëtarëve, mundeni me e përmirësue performancën e penisit dhe qëndrueshmëninë seksuale me vetëm nji përbamës. Problemet me ereksion janë problem në rritje, dhe...

Zjarret në Greqi, vazhdoi beteja me flakët edhe gjatë natës

Zjarri i madh që shpërtheu mesditën e së Diellës në ishullin e Evia ka vazhdue edhe gjatë natës. Aktualisht në ishull ka dy vatra aktive...

Parku i 1 miliard dollarëve, ku nata nuk bjen kurrë (foto)

Emiratet e Bashkueme Arabe kanë hap për herë të parë dyert e parkut ma të ri të ndërtuem në Abu Dhabi dhe të quejtun...

S’ndalen termetet në Shqipni, në këto vende kishte lëkundje gjatë natës

Serish lekindje termeti të cilta nuk po ndalen, herë në Shqipninë e mesme, herë në lindje e herë në jug. Nuk ka qetësi për tokën,...

Tërmetet në Shqipni s’u ndalen as gjatë natës (foto)

Lëkundjet e tërmetit kanë vijue edhe përgjatë natës. Mbas panikut dhe shqetësimeve të shkaktueme thuejse gjatë gjithë ditës së Mërkurë, prej orës 11:02 minuta kur...

Doni seks të hatashëm natën e sotme? Provoni këto pozicione (kujdes,...

Pozita e “lugës” asht e mrekullueshme për intimitet në thelb asht seks dhe përqafime të kombinueme së bashku, por nganjiherë, njeriu dëshiron diçka ma...

Sonte Nata e Kadrit, qe çka duhet me ba?

Sonte sipas kalendarit islamik të myslimanëve për muajin e shenjtë të Ramazanit është Natë e madhe, e njohur për të gjithë ‘Nata e Kadrit’...