Etiketim: nata

Te Fundit

Ambasada Amerikane i jep krah futballerit Ilija Ivic: Bravo! Politika nuk ka vend n’sport

Ambasada Amerikane në Kosovë reagon per rastin e futbollistit serb Ilija Ivic, 17-vjeç, nga Graçanica, i cili ka tri vjet qe asht pjesë e...

PDK: Kurti nuk ka plan qeverisës! Veprimet ndaj administrates jane te paligjshme

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Shaqir Totaj dhe Zadhanësi i PDK Avni Bytyçi, ne konferencën për media kane kritikue ashpër kryeministrin Albin Kurti,...

Kurgjo pa e pa ne tanga Kejvinen! (video)

Kejvina Kthella po qendron ne Amerike, simbas shtypit roze te Shqipnise. Këtë e ka deshmue edhe vete me anë të postimeve të saj n'Instagram. Në Instastory,...