Etiketim: nata

Te Fundit

Coronavirusi infekton këtë lojtar të Serie A (foto)

Dyshohet se Coronavirusi ka infektue edhe nji futbollist të Serie A. Fjala asht për mbrojtësin e Genoas, Edoardo Goldaniga, i cili ditën e sotme asht...

Albin Kurti centralizon vendimmarrjen e ministrive, agjencive dhe departamenteve qeveritare

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, e ka centralizue krejtësisht punën e ministrive, agjencive dhe departamenteve qeveritare, tue jau ndalue ministrave të tij edhe implementimin,...

Kurti: NATO’n e kemi pritë me lule e përqafime, mos të bajë shkëmbime të...

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, asht deklarue sot mbas takimit me komandantin e KFOR'it, Gjeneral Michele Risi, ku ka folë për praninë e NATO's...