Etiketim: ndamja

Te Fundit

Kurti i shkoi Mustafës në ranch’in që ia sulmuen dikur (video+foto)

“Isa Ranch, shiti pronat tua, JO KOSOVËN”!. Me këtë parullë, Lëvizja Vetëvendosje kishte protestue afër shtëpisë së kryeministrit të atëhershëm, Isa Mustafa, në katundin...

Përvëluese me pamjen e saj: Fotot e “bombës” bjonde që kanë me ju lanë...

Trista Mikail, e lindun me 17 Korrik 1997, asht nji modele amerikane. Modelja seksi ka tërheqë vëmendjen e të gjithëve prej tipareve të saj si...

A çuen edhe këto kushte në dorëzimin e Isa Mustafës para Albin Kurtit?

Mbramë u mbajt takimi i radhës mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, në ranchi'n e këtij të fundit, të cilin palët u munduen me...