Tema: ndigjimi

Kjo grue preket nga nji smundje e rrallë, ka me ju...

Nji grue në Kinë asht tue çuditë botën mbasi ka nji lloj smundje të rrallë ndigjimi që e ban atë të paaftë me i...

Grueja preket nga nji smundje e rrallë, nuk ndigjon burrat kur...

Nji grue në Kinë asht tue çuditë botën mbasi ka nji lloj smundje të rrallë ndigjimi që e ban atë të paaftë me i...

Mbahet ndigjim publik për punëtorët e arsimit të viteve 90’ta

Sot Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi mban ndigjim publik. Ndigjimi publik mbahet lidhun me Projektligjin  për statusin e punëtorëve...

Me ndigjue kangën favorite që ju ban me kajt, asht e...

Me kajt thuhet se asht rruga e duhun me i shkarkue emocionet, por simbas nji studimi te ri e rrite disponimin tuej ne menyre...

Kur mollat përdoren për me krijue aparate ndigjimi

Me ba implante të sigurta për problemet e ndigjimit asht e vështirë dhe e kushtueshme. Nji biokimist kanadian tha se ai e ka gjetë mënyrën ma...

Kujdes! Rrezikoni me mbetë të shurdhtë nëse i pini këto 2...

Gratë që pijnë paracetamol ose ibuprofen vetëm 2 herë në javë munden me rrezikue me mbetë të shurdhta përgjithmonë. Ekspertët mendojnë se pimja e 2 kokrrave...

Ilaçi natyral që ban mrekullinë, veç dy pika dhe ju rikthehet...

Me kalimin e viteve fillojnë të shfaqen problemet me shqisat. Por, përveç moshës, problemet me ndigjimin po i vuejnë edhe mosha ma të reja, për...
video

Me ngue këtë kangë jau ul stresin me 65% (video)

“Luftimi” i pagjumësisë asht ndër ma të vështirat. Por, terapia e muzikës asht nji nga mënyrat ma efektive që mundeni me provue, si për pagjumësinë...