Etiketim: nervoza

Te Fundit

Itali, numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Në 24 orët e fundit në Itali janë shënuar 72 viktima, dhe 2,700 raste më shumë.Deri më sot, në Itali janë 165,078 të shëruar.

Çka po paralajmëron Vucic? Ka me ju befasu kjo deklaratë e tij

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq është zotuar se do “luftojë” për Kosovën, por ka paralajmëruar se nuk do të ketë zgjidhje të lumtur për...

Mes mijëra femrave, zbulohet pasuria marramendëse e Dan Bilzerian (video)

Dan Bilzerian është një kapitalist, aktor dhe lojtar bixhozi amerikan, që ka një vlerë neto prej 200 milionë dollarësh.Dan është një prej 30 njerëzve...