Tema: nervoza

Kur lojtarët rrehen e bahen nervozë, kqyrini momentet interesante të vitit...

https://www.youtube.com/watch?v=6m3g_QsYfJ8

Kjo asht hipokrizi, Vucic acarohet për mbledhjen e dy qeverive!

Qeveria e Kosovës dhe ajo e Shqipnisë, sot në Pejë kanë me mbajtë mbledhje të përbashkët. Lajmi për mbledhjen e përbashkët të Qeverisë së Kosovës...

I kërkoi diçka për Kosovën, diplomati amerikan e norvozoi keq Vucic’in!

Luftimi i mosmarrëveshjeve mbi çashtjen e Kosovës dhe presioni, siç e quejnë sebët, nga SHBA't që Serbia me i dhanë fund lidhjeve të ngushta...

Serbët i nervozon Ramushi, kjo asht arsyeja!

Mediat serbe dhe zyrtarët serbë po e kanë të vështirë m'u pajtue me faktin se Ramush Haradinaj mund me qenë Kryeministër i ardhshëm i...

Kur nervozohet Trump, qe çka bahet në Shtëpinë e Bardhë! (video)

Presidenti amerikan, Donald Trump, thuhet se asht zemërue me këshilltarët e tij të Premten, mbasi Ministri i Drejtësisë, Jeff Sessions, ka refuzue përfshimjen në...

Kjo asht deklarata e Haradinajt mbas daljes nga Gjykata! (video)

Lideri i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, ka folë para gazetarëve mbasi ka dalë nga seanca gjyqësore. Ai e ka akuzue Serbinë se po e...
video

Pepe e nervozon keq Ronaldon, kqyreni reagimin e tij (video)

Në stërvitjen e fundit para ndeshjes me Alaves, mbrojtësi Pepe, ja ka futë topin nën kambë Cristiano Ronaldos, ku mandej krejt nisën me qeshë, çka ka...

Video: Ronaldo nervozohet në stërvitje, kqyreni çfarë sjellje ban

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ende nuk po gjen formën ma të mirë fizike dhe kohët e fundit asht shumë i tensionuem për shkak...
video

Video: Nervozohet Mourinho, kqyreni çka ban!

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho asht shfaqë i nervozuem mbramë. Manchester United ka fitue minimalisht kundër ekipit ukrainas Zorya 1-0, në nji ndeshje që...
video

Video: Kqyreni çka i ndodhi Ronaldos në stërvitje

Ditët e fundit Cristiano Ronaldo asht kthye në qendër të vëmendjes, për shkak të pakënaqësive dhe polemikave me trajnerin Zinedine Zidane. Në stërvitjen e ditës së...