Etiketim: new york

Te Fundit

Letra prekëse e LeBron James për Kobe Bryant

Mija njerëz kanë shkrue ngushëllime dhe dedikime për legjendën e basketbollit, Kobe Bryant, mbasi ai vdiq në nji përplasje tragjike me helikopter me 26...

Gabimet ma të mëdhaja që femnat i bajnë n’krevet (foto)

Femnat munden me mendue se ato drejtojnë botën me sjelljet e tyne femnore, por kjo nuk don me thanë që ato ndërmarrin gjithnji vendimet...

Ambsadori i SHBA, Kosnett, nuk merr pjesë në takimin VV-LDK

Shefja e BE, Natliya Apostolova, ambasadori i Britanisë së Madhe, Nicholas Abott, dhe ai gjerman, Christian Heldt, kanë hy në objektin e Kuvendin e...