Tema: new york

Publikohet video e 5 shokëve argjentinas me bicikleta, disa minuta para...

Ka rrjedhë në internet nji video e pesë shokëve nga Argjentina, të cilët humbën jetën në sulmin terrorist në New York. Ata kishin udhëtue për...

5 shokë argjentinas në mesin e të vramëve në sulmin e...

Pesë shokë nga Argjentina janë në mesin e atyne që u vranë në sulmin terrorist me kamion në New York të Martën. Tetë persona janë...

Momenti kur agresori i sulmit në New York plagoset nga policia...

Janë publikue pamjet e agresorit që jau mori jetën 8 personave dhe plagosi 12 të tjerë në New York, mbasi nji kamion asht futë...

Ky asht autori i sulmit me kamion në New York (foto)

Nji emigrant nga Uzbekistani asht autori i dyshuem i sulmit me kamion në New York, ku 8 persona humbën jetën dhe disa të tjerë...

Sulmi me 8 të vdekun në SHBA, pamjet e para nga...

Daily Mail ka publikue pamjet e para të agresorit, i cili shkaktoi vdekjen e 8 personave në New York të SHBA've, mbasi shkeli me...

LIVE: Shkon në 6 numri i të vdekunve në New York,...

Gjashtë asht numri i të vdekunve si pasojë e nji sulmi në Manhattan në New York. NBC News raporton se 15 persona tjerë kanë mbet...

Nji shtëpi për familjen Obama në New York, a asht...

Nji shtëpi në New York për Barack dhe Michelle Obama. Simbas New York Post, ish-Presidenti dhe bashkëshortja e tij po përfundojnë blemjen e nji apartamenti...

Kur Rita i çon kambët e ‘tranon’ krejt New York’un (foto...

Rita Ora po xhiron nji video të re muzikore. Por teksa realizonte xhirimet, kangëtarja shqiptare ekspozoi ma shumë se ç’duhet. Fotot e saj në New York...

Shihni qysh u ba shembja e urës 80 vjeçare në New...

New Yorku ka dhurue “spektakël” me shembjen e kontrollueme të nji ure gati 80 vjecare, të cilën deri në vitin 2020 pritet me ndërtue urën e...

Pacolli dhe Dacic përplasen në OKB, kjo asht arsyeja!

Ministri i jashtëm i Kosovës, Behgjet Pacolli duket se ka pas nji debat të ashpër me homologun e tij serb, Ivica Dacic në Asamblenë...