Tema: neymar

neymar

Nga Franca vjen ky lajm “bombë” për Neymar’in

Situata e Neymar asht krejtësisht e paqartë, imazhi i tij në pikën ma të ulët, mbas akuzave për përdhunim. Ekipi i tij francez, tue...

Ish dashnorja e Neymar “tranon” rrjetet sociale (foto+video)

Soraja Vucelic e cila ka qenë në nji romancë me lojtarin e PSG's, Neymar, po i “tranon” çdo ditë e ma shumë fansat e...

Shtohen telashet për Neymar, publikohet nji video nga hoteli…(video)

Nuk po sosen telashet për Neymar, që vetëm para pak orësh pësoi nji lëndim që do ta mbajë jashtë Kupës së Amerikës, garë që...

Talenti e turpnon me nji lëvizje, Neymar e ban gjestin arrogant...

Brazili po vazhdon pregaditjet për Copa America, kur duhen edhe dy javë nga starti. Lajme jo të mira vijnë nga Neymar, i cili ka marrë...

“Tranohet” Neymar, kjo asht rroga javore që ia ka lypë Real...

Real Madrid kishte me deshirue transferimin e yllit të PSG, Neymar, por tash kjo duket e pamundun tue marë parasysh kërkesat e lojtarit. Simbas raportimeve...

Nëse ndodh kjo, Neymar transferohet në Real Madrid

Nëse Antoine Griezmann vendos me u transferue në Paris Saint-Germain, presidenti i ekipit francez, Nasser Al Khelaifi, mundet me shqyrtue mundësinë e transferimit të...

Ku o topi? Veprimi spektakular i Neymar, i “tranon” krejt (video)

Neymar ka dashtë me mbyllë këtë edicion me PSG'n me nji paraqitje të paharrueshme. Sulmuesi brazilian ka srealizue goll, ka dhanë asist dhe ka ba...

“Bomba” nga Spanja: Neymar te ekipi i madh europian për 350...

Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, ka nji ide të çmendun: me transferue në “Santiago Bernabeu” Neymar Juniorin dhe për me ia arritë këtij...

Neymar-Barcelona, “El Mundo” zbulon nji detaj

Ylli i Paris Saint Germain, Neymar, duket se nuk do të përshtatet asnjiherë me jetën në Francë. Braziliani po e kërkon me ngulm nji rikthim...

Talentja ruse ironizon Neymar’in: Rrxohet n’tokë ma shpesh se unë n’akull!

Ylli i Paris Saint Germain, Neymar, asht kthye në nji figurë mjaft të sulmuem në rrjetet sociale. Kjo jo për paraqitjet pozitive në fushën e...