Etiketim: ngjinimi

Te Fundit

Dita e fundit e afatit të LDK’s, mësohet se a ka me pasë sot...

Sot pritej me qenë dita e fundit ku kishte me u kuptue që LDK e VV me vendosë përfundimisht se a ka me pasë...

Modelja shqiptare që pozon cullak zbulon “sekretin” nga jeta private (foto)

Prej vitesh Iva Aliko asht përfolë për jetën private dhe lidhjen e saj me nji ish deputet, emnin e të cilit nuk e zbuloi. Pak...

Zbardhet fjalori i ulët i Kurtit ndaj Mustafës: E quente “ma kriminel” se vrasësit...

Në nji video që po qarkullon në rrjetet sociale, z.Albin Kurti, mandatar për formimin e Qeverisë së ardhshme të Republikës së Kosovës ndigjohet tue...