Etiketim: nobel

Te Fundit

PDK: Kapja e Kuvendit nga “Syri i Popullit”, Konjufca me i tregue lidhjet familjare...

Partia Demokratike e Kosovës përmes nji komunikate për media, ka kërkue sqarime nga kryeparlamentari, Glauk Konjufca për lidhjet e tij familjare me anëtarin e...

Turqia tronditet nga nji tërmet i fuqishëm

Nji tërmet me magnitudë 6.8 i shkallës rihter raportohet të ketë ndodhë para pak minutash në Turqi. Simbas EMSC, tërmeti ishte me epiqendër në Elazig,...

Osmani flet për ofertën e LDK’s dhe tregon kur ka me u sqarue epilogu...

Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, ka deklarue sot se dy-tri ditët e ardhshme kanë me qenë vendimtare në arritjen ose jo...