Etiketim: nobel

Te Fundit

Kosova-Maqedonia e Veriut: Qe kur dalin në shitje biletat dhe qe ku munden me...

Kosova ka me luejt ndeshjen ma të randësishme në histori të saj kundër Maqedonisë së Veriut, në kuadër të ‘play-off’ të Ligës së Kombeve...

A ka marrëveshje të msheftë mes Kurtit dhe AKR’s?!

Qeveria e Kosovës që drejtohet nga Albin Kurti ende nuk i ka emnue të gjithë zavendësministrat. Zavendësministra po emnohen njerëz që janë e kanë qenë...

Ministrit te Kurtit web-faqja i kushton 30 mije, e neve veç 900 euro!

Arbresh.info rapoton se Ministria e Integrimit Europian, e udhëhequn nga Blerim Reka, ka dhanë tender në vlerë 30 mijë euro për mirëmbajtjen e web-faqes. Kjo...