Tema: nusja

Historia prekëse: Djali indian martohet, por pa nuse (foto)

Dëshira e vetme e tij ishte me pasë nji martesë të bukur. 27-vjeçari nga India dëshironte nji dasmë madhështore dhe kjo gja u realizue,...

Çudi në dasmën shqiptare: Nusja e len dhandrin, ikë me dajën...

Nji ngjarje aspak e zakontë ka ndodhë në nji katund shqiptar të Maqedonisë. Kohët e fundit shumë dasma që po bahen nga të rijtë shqiptarë,...

S’ban me ju humb kjo video: Dhandri e kap shpulla nusen...

Ky asht momenti kur nji dhandër i bjen shuplakë nuses së tij para mysafirëve të tronditun, gjatë ceremonisë së dasmës. Video, e cila besohet se...

Keshni me lot: Dhandri nervozohet me nusen e tij n’dasëm (video)

Nji video e publikueme në Facebook, shfaq momentin e pakandshëm, por qesharak në nji dasmë. Video, tregon momentin kur dhandri dhe nusja shijojnë torten...

Eskalon sherri mes nuses dhe ish-vjehrrës, tension në emision! (video)

Emisioni me “Me zemër të hapur” në ‘News24’ ka vazhdue përballjen e dytë mes ish-vjehrrës Natasha me ish-nusen e djalit të saj, Eglantina. Grueja...

Zbuloni shkakun, pse nusja rrin në anën e majtë të dhandrrit!!!

Stina e verës asht sezona e dasmave. Kush ka qenë në nji ceremoni dasme mundet me vërejt se pse burri qëndron në anën e...

Kur nusja shqiptare feston me allti, foto bahet virale!

Vera asht sezoni i dasmave në vendin tonë, e kur jemi te dasmat menjiherë na shkon në mend mënyra e festimit të tyne nga...

E randë, gjyshja me djalë, nuse, nip e mbesë që vdiqën...

Sot rreth mesditës nji kerr ishte përplas me autobusin, me ç’rast kishin gjet vdekjen pesë persona nga fshati Sopijë e Suharekës. Më pas u raportue...

Keni me u çuditë sa kanë me kushtue fustanet për nusen...

Zbulohet fustani i nusnisë i Meghan Markle. Fustani ka me qenë i firmës “Ralph&Russo” dhe ka me kushtue rreth 113 mijë euro, shumë e cila...

Nusja hedh buqetën me lule, por shkakton katastrofë…!!! (video)

Ky asht momenti kur nji nuse në Kinë shkaktoi shumë dam në lokalin ku zhvillohej dasma derisa hodhi buqetën me lule. Mbasi hodhi buqetën te...