Etiketim: nxaneset

Te Fundit

Spahiu befason: Qe kush po e nxitë “luftën” në LDK

Dy ditët e fundit janë shoqnue me replika të ashpra ndërmjet Kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani, dhe nënkryetarit të LDK's, Agim Veliu. Njohësi i çashtjeve...

Me iniciativë të Veselit, PDK shpërndau sot qinda pako ushqimore në veri të Kosovës

Partia Demokratike e Kosovës ka ndërmarr akcion dhe ka shpërnda sot qinda pako me ushqim e gjana eseciale te banorët e katër komunave në...

Weber dhe Vogel te shqetesuem me emnimin e Lajcak, Surroi i gezuem!

Emnimi i diplomatit sllovak me pervoje Miroslav Lajčák, si i deleguem special i Unionit Europian ne dialogun mes Prishtines dhe Beogradit, nuk asht prite...