Etiketim: olta

Te Fundit

Studimi: Dy ilaçe të kombinueme munden me i kthye mbas damet e artritit

Shkencëtarët kanë zbulue se kombinimi i dy ilaçeve eksperimentale kthen mbrapsht shejat qelizore dhe molekulare të osteoartritit te mijtë, si dhe në qelizat e...

Marrëveshja me VV’n, befason LDK’ja me këtë veprim?

Marrëveshja ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK's asht në prag të finalizimit. Shkrimi: Burime të lajmi.net, brenda Vetëvendosjes mësohet se tashmë Mustafa është dorëzuar përballë Kurtit dhe...

Provokuese: Fotot bombastike të modeles ruse (foto)

Ajo asht nji blogere e cila asht ba shumë e njoftun në rrjetet sociale. Bahet fjalë për modelen ruse, Irina Sitkova.