Tema: oret

A e keni pa koleksionin e orëve të Enver Hoxhës!? (foto)

Mbas ranies së komunizmit, shumë objekte të ish – diktatorit shqiptar, Enver Hoxha, u banë të lakmueshme nga shumë koleksionistë. Në mesin e tyne janë...

Mëngjesi nis me ma shumë se 6 orë pritje në Merdare

Prania e shumë mërgimtarëve dhe e Premtja, dita e fundit e punës ka ba që me mëngjes me pasë pritje nëpër kufij. Simbas të dhanave...

Samsung prezenton Gear S3 Classic dhe Gear S3 Frontier

Gear S3 Classic dhe Gear S3 Frontier janë tash të gatshme për para-porositje në web faqen zyrtare të Samsung në Britani të madhe. Të...
thaciii

Thaçi: Lajmi për liberalizimin e vizave asht tuj numërue orët!

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë nji takimi me kryetarin e Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri, tha se asht çashtje orësh kur...