Tema: paga

Mbas trajnerit të Kosovës, ky asht personi ma i paguem mbrenda...

Sekretari i përgjithshëm i Federatës së Futbollit të Kosovës, Eroll Salihu, po del me qenë personi i dytë ma i paguem në shtëpinë e...

Haradinaj prin me pagën 2950 eurosh në rajon, qe lista e...

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe ai i Shqipnisë, Edi Rama, marrin pagat ma të nalta në rajon, ndërkohë kryeministri me pagën ma të...

Antikurropcioni mbetet kundër Haradinajt: Kushtetuesja nuk e trajtoi konfliktin e interesit

Agjencia Kundër Korrupsionit asht e vendosun se ngritja e pagës së kryeministrit Ramush Haradinaj dhe vartësve të tij asht në konflikt të interesit edhe...

Paga e përjetshme për Presidentin (video)

https://youtu.be/vxkKJquLWls

A mundet m’u shfuqizue vendimi i Kryeministrit për pagat? (video)

Vendimi i Kryeministrit Ramush Haradinaj për rritjen e pagave për mvartësit e tij mund të jetë i vlefshëm vetëm deri në Qershor të këtij...

Paga e madhe e Haradinajt, por shihni sa paguhen këta lider...

Në Kosovë vazhdon me qenë aktuale tema e rritjes se pagave nga Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, temë kjo e cila ka shkaktue pakënaqësi,...

Infermierja që don “me ja falë” pagën e saj kryeministrit

Kryeinfermierja e klinikës së Pulmologjisë në QKUK, Arta Sejdiu, asht revolue keq me kryeministrin Ramush Haradinaj. Haradinaj, dyfishimin e rrogës së tij e arsyetoi tue...

Kërcënojnë veteranët: Për paga presim vetëm deri më 14 Nandor

Kryesia e Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK's, në mbledhjen e jashtëzakonshme të mbajtun sot me Kryetarë të degëve, ka diskutue rreth mospagesave...

Po kërkoni punë? Në këtë vend paguejnë 200 mijë paund dhe...

Jetojmë në shekullin 21. Shtëpitë dhe arsimi janë ma të shtrejta se kurrë dhe puna ndjehet tepër e vështirë mu gjetë, deri tash, me...

Labi tregon se deri kur nuk e don pagën e deputetit

Deputeti ma i ri në Kuvendin e Kosovës nga radhët e AKR, Labinot Tahiri, ka reague lidhun me peticionin e ngritun për mospagimin e...