Etiketim: pagat

Te Fundit

Kur Bryant bante mrekulli: 81 pikë realizoi kundër Toronto Raptors (video)

Kobe Bryant ka me mbetë i paharruem në botën e basketbollit. Kobe gjatë karrierën së tij ka thye shumë rekorde të jashtëzakonshme në ligën ma...

Presidenti Thaçi: Serbia vazhdon me i mohue krimet që shkaktuen holocaustin ballkanik

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka thanë se Kosova sot i bashkohet kujtimit për viktimat e Holocaustit, nji krim gjenocidal dhe monstruoz që tmerroi...

Takimi me Kurtin, qe çka paralajmëron Mustafa

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka paralajmërue se sot ka me u takue me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Derisa ka...