Etiketim: paret

Te Fundit

Porosi e qartë e ambasadorit britanik në Kosovë

Qeveria e Kosovës dhe Ambasada Britanike në Kosovë kanë nëshkruar sot një memorandum mirëkuptimi për vazhdimin e projektit të rekrutimeve në borde publike.Ambasadori britanik,...

Nervozohet Conte

I kënaqur me skuadrën por jo me atë çfarë shkruhet në media. Antonio Conte trajneri i Interit, pas suksesit 6-0 ndaj Brescias foli me...

KMDLNJ dënon kërcënimin ndaj kryeparlamentares Osmani

Këshilli për Mbrojtjen e Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar ndaj kërcënimit që i është bërë kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani.KMDLNj kërkon nga...