Etiketim: paret

E Fundit

Juncker: Gabim historik vendimi i BE për Shqipninë dhe Maqedoninë e Veriut

Presidenti në largim i Komisionit Europian, Jean Claude Juncker, ka thanë se asht nji gabim historik vendimi negativ për hapjen e bisedimeve për anëtarësimin...

Prokuroria e Prizrenit nuk jau jep raportin prindëve të Astrit Deharit

Prokuroria Themelore e Prizrenit nuk jau ka dhanë prindëve të Astrit Deharit raportin e Institutit Zvicran, sa i përket rastit të vdekjes së Deharit...

E vërteta rreth lajmit për dorëheqjen e kryeministrit Zaev mbas dështimit për marrjen e...

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev nuk ka dhanë dorëheqje mbas dështimit për marrjen e datës për hapjen e negociatave me BE, pamvarësisht...