Tema: pasunia

Kjo asht pasunia e diplomatëve kosovarë (foto)

Dikush ma pak e dikush më shumë, Ambasadorët kanë deklarue paga e pasuni të ndryshme në vendet ku ata shërbejnë dhe përfaqësojnë Kosovën. Nji nga...

Diçka s’asht në rregull: Zojës së Parë ka me ju kontrollue...

Agjencia Kundër Korrupsion para do dite ka publikue Deklarimet e Pasunisë të zyrtarëve shtetnorë. Ndër ta asht edhe prodekanja Lumnije Thaçi, njiherit edhe zoja...

Kjo asht pasunia e deputetes Duda Balje

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e grupit 6+, Duda Balje ka deklarue pasuninë e saj në Agjencinë Kundër Korrupsion. Ajo ka katër prona...

Ka nji pelë në vlerë 3 mijë euro, kjo asht pasunia...

Nënkryetari i OVL-të UÇK's, Nasim Haradinaj, ka deklarue pasuni unike për vitin 2019 në AKK. Ai ka deklarue se ka nji mazë të vogël...

Grueja e Veselit ma e pasuna ndër “shoqe” (dokument)

Violeta, grueja e kryekuvendarit Kadri Veseli, duket se asht ma e pasuna ndër gratë e liderëve shtetnorë. Ajo posedon nji banesë në vlerë prej 97...

Haskuka i VV’s ndër kryetarët ma të pasun (dokument)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, asht nji ndër kryetarët ma të pasun të komunave. Haskuka, i cili vjen nga Lëvizja Vetëvendosje, ka deklarue...

Thoshte ‘krejt i kemi nga 2-3 milionë: Publikohet pasunia milionëshe e...

Nji deklaratë e nënkryetarit të Kuvendit të Kosovës, Xhavit Halitit, se të gjithë ‘i kemi nga dy-tre milionë euro’ pati ba bujë të madhe,...

Mbrenda shtëpisë me vlerë 88 milionë dollarë (video)

Agjentët e pasunive të patundshme Branden dhe Rayni Williams, kanë prezentue nji rezidencë, çmimi i së cilës kapë shifrën 88 milionë dollarë. Kjo shtëpi trekatëshe,...

Kjo asht shuma e pasunisë së Rita Ora’s, a e keni...

Kangëtarja kosovare, Rita Ora, e cila ka prekë majat e suksesit nëpër botë, asht ba nji ndër emnat ma të njoftun e të suksesshëm...

Angelina Jolie ia len pasuninë vetëm njanit prej fëmive (foto)

Angelina Jolie ka vendosë që gjithë pasuninë e saj me ia dhanë “djalit të saj të artë”, Maddox. Djali i saj e ka mbështetê...