Etiketim: pasunia

Te Fundit

“Na gjej nga një shoqe se jam me 4 shokë dhe s’na mban dot...

Zbardhet dosja hetimore e operacionit “Zhuri” ku u vunë në pranga 2 pronarë hotelesh si edhe 5 shtetase që ushtronin prostitucion.Hetimet për këtë grup...

Gashi u drejtohet deputetëve të VV’s: Me qeverinë Hoti, Serbia nuk ka me qenë...

Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK’së, Arben Gashi ka folur në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës u ka thënë deputetëve të Vetëvendosjes se...

‘Përplasje’ mes Vjosa Osmanit e Teuta Haxhiut në Kuvend

Në Kuvendin e Kosovës është duke u mbajtur seanca plenare ku po diskutohet për propozimin për formimin e Komisionit Hetimor Parlamentar në lidhje me...