Etiketim: pasunia

Te Fundit

Demi Rose deshet për ditëlindje, ja çon gishtin Coronavirus’it (foto)

Supermodelja seksi britanike, Demi Rose, ditën e sotme festoon 25 vjetorin e saj dhe ka vendosë me ba nji dedikim shumë të vecantë për...

Tre pacientë në gjendje shumë të randë nga Coronavirus’i

33 persona të infektuem me COVID-19 janë tue u trajtue në Klinikën Infektive, që funksionon në kuadër të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës....

Covid-19, rrëfimi i nji grueje që doli pozitive pa simptomat që na i dimë

Ajo ngriti kryet tue lëshue frymën. Sapo ka lanë telefonin mbushun me mesazhe urimi. Ka ditëlindjen. Mbush 42 vjeçe. Në derë i kanë ardhë...