Etiketim: Peja

Te Fundit

Ky asht numri i të vdekunve n’Itali nga Coronavirus’i në 24 orët e fundit

Italia ka regjistrue sot nji rritje në numrin e viktimave dhe të rasteve pozitive me Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit.Dita e sotme...

Modelja me forma ‘shpërthyese’, ka me ju lanë ‘pa mend’ me fotot e saj...

Ana Paula Saenz asht nji modele fitnessi, e cila për vite me radhë ka punue shumë fort për me rritë popullaritetin e saj në...

20 euro maska, 40 euro alkoholi: Ministria e Shëndetësisë e fajëson dikend tjetër për...

Dy kërkesa ka nisë deri tash Ministria e Shëndetësisë në Policinë e Kosovës dhe në Autoritetin Kosovar të Konkurrencës, ku kanë kërkue që me...