Etiketim: pijet energjike

Te Fundit

“Countdown”: VV ka 15 ditë kohë me formue Qeverinë

Albin Kurti ma herët konfirmoi se do të dorëzojnë propozimin për mandatar te presidenti i vendit, Hashim Thaçi, pa nji marrëveshje me LDK’n. E më...

Osmani thotë se ka vullnet për marrëveshje, por kritikon Kurtin për diçka

Nënkryetarja e LDK's, Vjosa Osmani, ka thanë se ka vullnet për marrëveshje me VV'n dhe tash mbas nominimit të Kurti këto dy javë duhet...

Modelja ukrainase shpërthen rrjetin: Qe fotot e fundit që kanë me ju lanë pa...

Supermodelja ukrainase, Anastasiya Kvitko, i ka vnue flakën rrjeteve sociale me fotot e fundit.