Etiketim: piloti

Te Fundit

LDK nuk heq dorë nga kërkesat e saja për bashkëqeverisje, Veliu i qartë me...

Lidhja Demokratike e Kosovës, asht deklarue se qëndron mbrapa ofertës së saj për bashkëqeverisje. Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Agim Veliu, ka deklarue...

Përfundon takimi për hekurudhat midis Kosovës dhe Serbisë

Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë u takuen të Hanën në Ambasadën e Shteteve të Bashkueme në Berlin me ambasadorin Richard Grenell, i dërguem i...

Marrëveshja me VV’n, befason LDK’ja me këtë veprim?

Marrëveshja ndërmjet Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK's asht në prag të finalizimit. Shkrimi: Burime të lajmi.net, brenda Vetëvendosjes mësohet se tashmë Mustafa është dorëzuar përballë Kurtit dhe...