Tema: polici

Shkoi me armë në brez me ngacmue studenten, momenti i arrestimit...

Policia e Shqipnisë ka marrë në pyetje policin e FNSH-së i cili u denoncue për ngacmim seksual ndaj nji studente në Shkodër. 25-vjeçari ka...

Ngacmoi seksualisht 15 vjeçaren, arrestohet polici

Policia e Shkodrës ka arrestue nji punëtor policie, mbasi dyshohet se ka ngacmue seksualisht nji të mitun. Mësohet se në pranga ka përfundue shefi i...

Çika 16 vjeçe e keqtrajtueme nga Drenasi, tri herë e kishte...

Çika nga Drenasi e cila u keqtrajtue seksualisht nga mësuesi i saj Shkëlzen Xhekaj, mandej nga polici Vesel Veseli, ka qenë tri herë me...

Deklarata e Vesel Veselit – Çka thotë për çikën e mitun?

Gjykata Themelore në Prishtinë ia ka caktue 30 ditë paraburgim policit nga Drenasi, nën dyshimin për ngacmim dhe shantazh seksual ndaj nji çike të...

Emocione të forta, polici fillon me kajt gjatë protestës në Drenas

Nji prej policëve në stacionin policor ka derdhë lot gjatë protestës që asht tue u mbajtë në Drenas. Protesta në Drenas kundër abuzimit seksual të...

Polici i dyshuem për abuzimin me të mitunën e pranon fajin,...

Polici Vesel Veseli e ka pranue fajësinë për keqpërdorimin dhe abuzimin seksual që i ka ba nxanëses nga Drenasi. Burime nga Prokuroria i kanë thanë...

Çika që dyshohet se u dhunue: Ju tregoj krejt rrëfimin me...

Çika nga Drenasi e cila dyshohet se asht dhunue nga profesori i saj e mandej edhe nga nji polic ka rrëfye gjithë historinë e...

Gjykata merr këtë vendim për policin që dyshohet se abuzoi seksualisht...

Gjykata Themelore e Prishtinës ka caktue 30 ditë paraburgim ndaj policit Vesel Veseli, i dyshuem për përdhunimin e nji të mitune, e mandej detyrimin...

Fotografitë e mësuesit, policit dhe mjekut vendosen në qytet (foto)

Disa të ri nga shoqnia civile kanë vendosë nëpër qytetin e Prishtinës, fotografitë e mësuesit, policit dhe mjekut të përfshimë në rastin e dhunimit...

Zbulohen detaje të reja: Polici kishte abuzue seksualisht edhe me nji...

Vesel Veseli, i cili po dyshohet se ka dhunue 16 vjeçaren nga Drenasi po mbahet në paraburgim mbas nji vendimi nga Prokurori, por detaje...