Tema: porno

Sexy

Festivali ma i madh i ikonave të porno’s, kqyreni çka bahet...

Mija njerëz ishin mbledhë para do vjete në Las Vegas për me marrë pjesë në Ekspozitën ma të madhe të Industrisë Porno. Për të gjashtin...

Aktorja e filmave +18 kallxon për gabimin që e bajnë gati...

Esperanza Gomez asht cilesue si njana nder aktoret ma te mira te filmave porno. Ajo ne nji interviste ka thane se, mashkujt bajne disa gabime...

“Kur kemi me nxjerr videon porno që e kemi bashkë?” –...

Modelja Oriola Marashi asht tejet aktive në rrjetin social “Instagram”, ku nuk ngurron me postue herë mbas here fotografi provokuese e epshndjellëse. Së fundmi ka...

Mbrenda festivalit ma të madh të filmave për të rritun, aktoret...

Në botë organizohen festivale për festa nga mA të ndryshmet, por a kishit ndigjue për festivalin e filmave për të rritun? Yjet e filmave porno,...

Këto 9 gjana nuk lejohen në Arabinë Saudite!

Kjo asht lista e gjanave që ju nuk lejohet me i ba në Arabinë Saudite: 1) Filmat porno Me pasë filma porno në telefonin, tabletin apo...

Aktorja e filmave porno kandidon për kryetare komune (kujdes, foto +18)

Nji aktore ruse e filmave për të rritun, e cila mori famë mbasi mori pjesë në nji show të njoftun televiziv, ka njoftue se...

Pushtuen mediat ndërkombëtare, ky asht ekipi i ciklizmit me yjet e...

Nji klub ciklizmi ne Britanine e Madhe ka pushtue faqet e mediave botnore. "Porn Pedallers Cycling Club" ka dy vjet qe asht krijue, por Federata...

A e keni pa njanen prej aktoreve ma seksi të filmave...

Karenjit Kaur Vohra (lindun me 13 Maj 1981), e njoftun me emnin e saj skenik, Sunny Leone, asht nji aktore dhe modele indiane-amerikane, e...
Anikka Albrite

Njihuni me “mbretneshën” e filmave me pullë të kuqe (kujdes, foto...

Anikka Albrite asht njana nga pornostaret ma te njoftuna dhe ma te preferuemet ne rrjet. Ajo ka linde ne Amerike, ndersa nga viti 2011 ka...

Mbas 10 vjete murgeshë, vendos me luejt filma porno (kujdes, foto...

10 vjet në nji kuvend murgeshash i mjaftuen me i qartësue idetë për jetën. Yudi Pineda, nji 28-vjeçare kolumbiane vendosi me lanë mantelin e...