Etiketim: porno

Te Fundit

Isa Mustafa paralajmëron një vendim të shpejtë të LDK’s për Vjosa Osmanin

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka thënë se ka pritur që Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani ta drejtojë seancën ku u votua qeveria në...

Disa persona tentojnë të futen në oborrin e Kuvendit ku Thaçi mbajti konferencë

Disa persona kanë tentuar që të hyjnë në oborrin e Kuvendit, aty ku presidenti i vendit, Hashim Thaçi po mbante konferencë për media, raporton...

Ky është kabineti qeveritar i Avdullah Hotit (emrat)

Avdullah Hoti që pritet të votohet sot për kryeministër ka prezantuar programin qeverisë dhe kabinetin qeveritar.Besnik Tahiti – Zëvendëskryeministër i parëDriton Selmanaj – ZëvendëskryeministërAlbulena...