Etiketim: presheva

Te Fundit

Eskalon “avokati i VV’s”

Tomë Gashi, avokati që mbron në disa landë Lëvizjen Vetëvendosje dhe përkrah hapun liderin e kësaj partie, Albin Kurti, e ka ba nji reagim...

Ky ekip asht pretendenti kryesor për transferimin e Vedat Muriqit

Për Vedat Muriqin kanë shprehë interesim disa ekipe, tue dërgue kështu skautët e tyne edhe gjatë ndeshjeve që me ndjekë lojën që ban kosovari.Mirëpo,...

‘Derisa nxehet Golf’i edhe kafen ta vlon’: Kqyreni çka ka ba ky shofer kosovar...

Nji shofer kosovar i ka ba të gjithë me qeshë në rrjetin social Facebook, derisa ka publikue veturën e tij ‘Golf’ tue u dridhë...