Etiketim: Prishtina

Te Fundit

Poston foto të nxehta, i “hallakat” fansat (foto)

India Reynolds “tranoi” fansat e saj derisa postoi disa foto mjaft të nxehta në rrjetet sociale.

Presidenti paralajmëron Kurtin: Dokumentin e ki gati…

Hashim Thaçi ka thanë se e ka nënshkrue vendimin me ja dhanë mandatin Albin Kurtit. Ka thanë se posa të jetë gati, Shefi i...

Kopje e doktoraturës, tradhtitë bashkëshortore: Cilat ishin anët e errëta të Martin Luter King?...

“Mos i takoni kurrë herojtë tuej!”, thotë nji proverb i mençun amerikan. Dhe, ai mundet me qenë i shkruem lehtësisht nga nji avokat i...