Etiketim: Prizren

Te Fundit

Eskalon “avokati i VV’s”

Tomë Gashi, avokati që mbron në disa landë Lëvizjen Vetëvendosje dhe përkrah hapun liderin e kësaj partie, Albin Kurti, e ka ba nji reagim...

Vucic: Mbas COVID-19 na pret Kosova

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka thanë se mbas tejkalimit të pandemisë me COVID-19 do t’i duhet me u marr me çashtje të vështira....

Hobi e ka me u deshë në masë të madhe (foto 18+)

Hobi i Lynarita Perez siç duket asht deshja në masë të madhe.