Etiketim: Prizren

E Fundit

Kurti: Qe kush ka me qenë primare në qeverinë time

Lideri i VV's, Albin Kurti, ka thanë se shneta e qytetarëve të Kosovës ka me qenë çashtje primare dhe prioritet i politikës në Qeverinë...

Albin Kurti i Ambasadorit Amerikan

Baton Haxhiu Është shumë mirë të jesh ambasador në Kosovë. Ke pushtet të madh, ndonjëherë edhe vendimmarrës. Shpesh, më tepër se ministrat që dalin nga vota...

Distria Krasniqi fiton medaljen e artë

Me nji super ippon në shënim të artë, Distria Krasniqi, ka mposhtë mongolezen Narantsetseg Ganbaatar, për me fitue medaljen e artë në Mastersin e...