Etiketim: Prizren

Te Fundit

Kurti i thotë do fjalë për takimin 5 minutësh me Grenell

Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti, ka thanë se me Richard Grenell kanë diskutue për ekonominë dhe mundësinë e hapjes së vendeve të reja të...

Çka ndodhi në takim me Grenell’in, pse iku Kurti nga mediat? (video)

I dërguemi i presidentit Trump, Richard Grenell, përfundoi para pak minutash takimin me liderin e VV's, Albin Kurti. Ndryshe nga presidenti Thaçi, lideri i VV's,...

“Dilni jashtë”, Emmanuel Macron shpërthen ndaj oficerëve izraelitë në Jerusalem (video)

Presidenti francez, Emmanuel Macron, asht përfshi në nji debat me policinë izraelite gjatë nji vizite në qytetin e vjetër të Jerusalemit. Siç shkruen BBC, Macron...