Etiketim: Prizren

E Fundit

Lajm i keq lidhun me pagat për zyrtarët publikë

Gjykata Kushtetuese e ka pezullue për tre muej zbatimin e Ligjit për Pagat e zyrtarëve publikë, i cili ishte parap me hy në fuqi...

VV dhe LDK janë dakordue për diçka…

Avdullah Hoti nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka thanë se janë dakordue me Vetëvendosjen që me heshtë derisa të arrihet nji marrëveshje finale mes...

Jennifer Lopez befason me “pagesën” që ka marrë në filmin e fundit (foto)

Kangëtarja e njoftun, Jennifer Lopez, së fundmi asht ba pjesë e nji projekti të ri kinematografik, me filmin ‘Hustlers’. Fansat menxi presin me pa, edhe...