Etiketim: Prizren

Te Fundit

PDK e vitit 2020!

      Bahri Bivolaku Zgjedhjet lokale po afrohen dhe obligimet gjithsesi rriten dhe Kosova e vitit 2020 vërtetë pret që partia dikur lidere në Kosovë të ofroj...

Specialja e fton Shehollin

Ftesën nga Dhomat e Specializueme të Prokurorisë i ka shkue edhe reporterit dhe gazetarit Fatmir Sheholli. “Po jam ftue”, e ka konfirmue shkurt Sheholli për...

Dita e fundit e afatit të LDK’s, mësohet se a ka me pasë sot...

Sot pritej me qenë dita e fundit ku kishte me u kuptue që LDK e VV me vendosë përfundimisht se a ka me pasë...